Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przejdź do treści

Informacje o ogłoszeniu

warsaw-2104002__480

Program z propozycjami dla pośredników nieruchomości i rzeczoznawców

Na rynku pośrednictwa nieruchomości panuje duża konkurencja, zwłaszcza od czasu gdy pośrednikiem zostać może każda osoba. Znacząco ma to wpływ na możliwości obsługi klientów, którzy oczekują jak najbardziej dopasowanych do ich potrzeb ofert. Z takich też powodów dostęp do informacji o dostępnych lokalach jest bardzo ważny, ale jeszcze do niedawna wcale nie było z tym tak łatwo. Wprawdzie ukazywać się zaczęły różne narzędzia, które zbierały i pokazywały oferty z różnych miejsc, lecz z ich jakością nie zawsze było idealnie. Niejednokrotnie oferty takie były nieaktualne, a to powodowało wiele niepotrzebnej pracy i zamieszania. Jakiś czas temu jednak się pojawił na rynku program dla rzeczoznawcy majątkowego, który w dużej mierze likwiduje te ograniczenia.

Głównym celem jego autorów było zgromadzenie możliwie dużej liczby ofert w jednym miejscu, z fotografiami, lokalizacją i danymi kontaktowymi. Takie narzędzie z różnych przyczyn jest niezwykle pomocne dla pośredników nieruchomości, którzy przy jego użyciu mogą oszczędzić dużo czasu na przeszukiwaniu różnych portali i serwisów. Z tego programu mogą też korzystać rzeczoznawcy majątkowi, a ręcznie uzupełniana baza nieruchomości nie jest dostępna dla osób prywatnych. Szczególnie że możliwości programu nie będą się ograniczać jedynie do tego, żeby pokazywać archiwalne oferty nieruchomości, bo są one dużo większe. Ciekawą możliwością jest na przykład możliwość sprawnego zobaczenia danych kontaktowych do właściciela, dzięki czemu pośrednik szybko się z nim może umówić na oglądnięcie lokalu.

Program daje też możliwość precyzyjnego ustalenia ofertowej ceny, a także przy umowach na wyłączność poinformuje o ewentualnych naruszeniach. Wszystkie te możliwości powodują, że narzędzie to powinno się cieszyć sporym zainteresowaniem wśród pośredników nieruchomości. A znajdzie się go w sieci, wpisując przykładowo w wyszukiwarce słowa program dla biura nieruchomości.

+Tekst Sponsorowany+

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Półwiejska 17, Poznań, Polska
Telefon

Lokalizacja

Wyślij wiadomość