Informacje o ogłoszeniu

Miś z Róż 40cm czerwony z sercem Exclusive Rose Bear™ 2
0 Reviews
Popularne

Oryginalny pomysł na okazujący uczucia upominek

Oryginalny pomysł na romantyczny upominek dla najbliższej osoby proponuje marka Exclusive Rose Bear. Miś z róż w przyozdobionym pudełku to bezsprzecznie prezent sentymentalny. Klienci sami podejmą decyzję, czy zechcą misia mniejszych rozmiarów, czy w dużym rozmiarze. Kiedy ktoś chce, to może komplet rozbudować o balon z helem w kształcie serca. Niespotykana postać podarunku sprawdzi się jako perfekcyjne rozwiązanie na rocznicę ślubu, Dzień Zakochanych, urodziny, Dzień Kobiet, zaręczyny, niespodziankę w dniu ślubu lub też aby wyznawać komuś miłość po raz pierwszy.

Z pewnością, taki prezent zostanie w pamięci nad wyraz długo. Róże, z jakich miś zostanie zrobiony zawsze będą doskonale się prezentowały, a więc pozostaną pamiątką na wiele lat. Ożywione barwy, ciekawa postać, zamieszczenie wszystkiego w eleganckim opakowaniu. To w całości spowoduje, że faktycznie warto decydować się na wręczenie takiego upominku, ponieważ bezsprzecznie zostanie on doceniany. Misie są perfekcyjnie wykonane, a estetykę dopełnia ekskluzywne pudło wypełnione płatkami róż.

Dostawa odbywa się szybko, a za całość można bezpiecznie zapłacić. Nawet wobec tego, jeśli ktoś wpadnie na chwilę przed wydarzeniem na to, aby wręczać tak nietypowy podarunek, nie musi się przejmować. Bez wątpienia nie spóźni się z tym, aby w danym czasie okazywać uczucia bliskiej osobie. Z propozycji podarunków każdy osobiście wybierze, jaki ma być wymiar misia oraz czy do kompletu mają zostać dołączone jeszcze jakieś upominki.

Każdy z misi jest wykonany z wysokiej jakości sztucznych różyczek. Do każdego zestawu może być dodany bilet z życzeniami. Osoby, które dotychczasowo były zdecydowane na złożenie zamówienia są usatysfakcjonowane ze współpracy, z kolei osoby obdarowane zawsze były miło zaskakiwane i zachwycone.

Już podczas przejrzenia zdjęć misia można będzie w parę chwil się przekonać, że jest to doskonałe wyjście. Efektywna postać upominku wprowadza romantyczną atmosferę i stanie się doskonałą otoczką licznych doniosłych okazji mających na celu celebrować uczucie łączące dwie osoby.

Dane kontaktowe

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość