Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przejdź do treści

Informacje o ogłoszeniu

english
Promowane Popularne

ENGLISH NAVIGATOR Joanna Hładkiewicz

W dzisiejszych świecie, jaki bardzo ekspresowo się rozwija bazą w komunikacji jest znajomość języków obcych. Oczywiście nie musimy znać wszystkich języków europejskich, by się porozumieć w zagraniczniakami. Takim uniwersalnym językiem, jakim porozumiewa się współcześnie ludzkość to ENGLISH NAVIGATOR Joanna Hładkiewicz. I w zasadzie nie bez powodu mówi się, że język angielski przestaje być językiem odległym, a staje się drugim obowiązującym językiem, który niemal każdy zna, albo znać powinien.

Oczywiście, niestety u nas znajomość angielskiego nie jest tak dobra jak powinno być. Ignorancja języka angielskiego jest prawdopodobnie najogromniejsza pośród starszych osób. Młodzi ludzie i dzieci uczą się już angielskiego obowiązkowo w szkole. Na dodatek dużo z nich dokształca się w szkołach lingwistycznych na kursach języka angielskiego. A takie kursy językowe są coraz tańsze i dostępne dla każdego. Wolno wybierać w poziomie jak i czasie nauki oraz metodach kształcenia. Stale należałoby się uczyć języków, czy to w dom uczy w szkole językowej.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Fabryczna 14b/1, Zielona Góra, Polska
Telefon
Kod pocztowy
65-410

Lokalizacja

Wyślij wiadomość