BIOS

Zwalczanie pluskiew

Usługa likwidacji komarów i kleszczy, realizowana przez przedsiębiorstwo BIOS to następne świadczenie, z jakiego można korzystać w tym miejscu. Jest to jedno ze świadczeń nazywanych jako sezonowe, bo komary i kleszcze są zmorą w porze letniej, tak samo w miastach wypoczynkowych, jak i w blokowiskach. Zabiegi wybijające mają za zadanie ograniczyć populację komarów i kleszczy, co ma szczególne znaczenie w wypadku kleszczy roznoszących groźne schorzenia. Z usługi można skorzystać w dobrej kwocie, co jest doceniane. Zadania bazują na rozpyleniu na zarośla, trawy, krzewy i drzewa specjalnie opracowanych preparatów za pośrednictwem zamgławiacza ULV. Zagęszczona mgła z preparatu trującego jest wypuszczana z generatora pod wysokim ciśnieniem.

Preparat jest lekki, a więc bez problemu przedostanie się w każdą szczelinę. Pracownicy dodają do urządzenia specjalną substancję, jaka przyklei się do kwiatów i drzew. Wówczas nie ma potrzeby się bać rozmazywania pod wpływem opadów. Skuteczność zabiegu powoduje, że wystarczy zrobić na początku lata jeden zabieg, żeby zapobiegać pojawieniu się kleszczy i komarów. Zabiegi takie rekomenduje się przeprowadzać w pobliżu przedszkoli, szkół, żłobków, w parkach oraz na terenach wypoczynkowych. Usługa zwalczanie pluskiew jest kierowana również do klientów prywatnych, jacy chcą zabezpieczyć ogród. Dla takiej grupy klientów, jak i dla zleceniodawców biznesowych możliwe jest także korzystanie z usługi likwidacji pluskiew. Pojawiają się one w obiektach noclegowych, jak i w domach, gdzie dzieci uczęszczają do przedszkola.

Jeśli ktokolwiek w swoim obiekcie albo mieszkaniu znajdzie insekty, to powinien kontaktować się z ekspertami, jacy zajmą się szybko ich zlikwidowaniem. W zakresie usługi wykonane są trzy zabiegi, z zastosowaniem trzech odmiennych preparatów i doprowadzi do zobojętnienia pluskiew na substancje czynne. Dodatkowo używana jest parownica, jaka od razu zwalczy jaja. Zawsze specjaliści pozbywają się szczególnie dużych kolonii pluskiew. Usługi BIOS – z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji są udostępnione w atrakcyjnych cenach. Są od dawna rekomendowane.

Gdańsk, Polska