Informacje o ogłoszeniu

Treningi personalnie przystosowane do trenujących
0 Reviews
Popularne

Treningi personalnie przystosowane do trenujących

Treningi personalnie przystosowane do trenujących organizowane są w szczecińskim Centrum Treningu Funkcjonalnego. Informacje w temacie sprzedawania karnetów dostępne są na stronie oraz w social mediach Centrum Treningu Funkcjonalnego. Oferta w takim klubie obejmuje treningi: personalne, fitness, workout oraz karate. Treningi fitness to: TBC, Step & Shape, Shape, Joga i Zumba. W dziale Workout w głównej mierze realizowany jest trening funkcjonalny. Jego celem jest polepszenie funkcji motorycznych w określonej dziedzinie sportu albo w życiu.

Trening funkcjonalny opracowany jest dla wszystkich grup wiekowych. Ponadto, realizowany jest również trening motoryczny. Jest on dedykowany w głównej mierze dla osób uprawiających sport i ma na celu poprawę kondycji sportowej i kondycji zdrowotnej ćwiczących. Dzięki temu, minimalizuje się niebezpieczeństwo występowania kontuzji, polepsza całościową sprawność nastawioną pod wyznaczoną dziedzinę oraz polepsza osiągnięcia konkretnego człowieka. W dziedzinie Workoutu realizowany jest również Crossfit, mający na celu przystosować ciało do tego, by było silne, szybkie i sprawne.

Można również zapisać się na ćwiczenia do grupy Workouts of the Day. Ma ona na celu udoskonalenie uprzednio poznanych elementów Crossfit. Większa jest również ich intensywność. Wszystkie ćwiczenia w fitness szczecin odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Można zdecydować się na zajęcia w grupach lub też na spersonalizowane ćwiczenia z trenerem z danej dyscypliny. Centrum Treningu Funkcjonalnego to klub, w jakim można przygotować się do ekstremalnego biegu z przeszkodami. W dodatku, można również zapisać się na masaże ciała: w stylu klasycznym, sportowe, zdrowotne i odprężające. Unowocześnione Centrum Treningu Funkcjonalnego w Szczecinie jest miejscem gwarantującym zachowanie zdrowia, w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. W klubie ćwiczą osoby w każdym wieku, o różnej kondycji fizycznej. Wykwalifikowani trenerzy czuwają nad ćwiczącymi w myśl motto: „Dobry trening zajmuje się nie obiektem, ale duchem człowieka i emocjami człowieka”.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Juliusza Słowackiego 17a, 71-899 Szczecin, Polska
Telefon
Kod pocztowy
71-434

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość