Informacje o ogłoszeniu

auto-1291491__480 — kopia
0 Reviews
Popularne

Szybko realizowane transakcje skupu samochodów w AutoDave

Szybko przeprowadzane transakcje skupu pojazdów w AutoDave są największą zaletą tego zakładu. Z tego względu nie jest czymś dziwnym, że tak wiele osób przyjeżdża tutaj systematycznie. O tym, jak wszystko przebiega można dowiadywać się ze strony http://autodave.pl/ i nabrać przekonania, że opłaca się decydować. W kategorii auto dave ta firma faktycznie jest liderem.

Każdy, kto planuje przekazać do sprzedaży swój samochód szybko i w dobrej cenie, musi się tutaj kierować. Skup dotyczy aut starszych, w tym z uszkodzeniami. Przyjmowane są też samochody powypadkowe, co poszerza zakres świadczeń. Wycena jest bezpłatna i zrobiona jest bezzwłocznie po sprawdzeniu samochodu.

W AutoDave przyjmowane są auta osobowe, jak i dostawcze. Zatrudnieni są tutaj eksperci, którzy świetnie znają się na samochodach. W efekcie błyskawicznie mogą wycenić konkretny pojazd. Klient ma gwarancję, że będzie to wycena solidna. Klienci zachwalają także to, że kwestie formalne są nieduże. Skup ma lawetę, czyli pracownicy szybko mogą pojawić się w wyznaczonym miejscu na terenie Bydgoszczy. Nie ma znaczenia, jakiej marki jest pojazd. Praca odbywa się w trybie 24/7. Kierowcy mogą zgłaszać się o dowolnej porze dnia i mieć gwarancję, że będą świetnie obsłużeni. Kwestią priorytetową jest zadowolenie klientów.

Specjaliści dbają o to, żeby szybko zrobić wycenę, dostosowaną do stanu technicznego samochodu. Zapłaty są największe w całym województwie i realizowane gotówką natychmiastowo. Sporo kierowców ma kłopot ze sprzedaniem używanych aut, a jeśli samochód nadaje się do odnowienia, to mechanicy zajmą się tym i doprowadzą go do najlepszego stanu.

Można będzie za niego uzyskać wysoką cenę. AutoDave stale podwyższa standardy usług, a ich dokładny opis znajduje się na stronie. AutoDave realizuje również usługi z zakresu pomocy drogowej. Mechanicy podjeżdżają w dowolne miejsce i mogą auto naprawić od razu albo zabrać do warsztatu.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Mechanik Samochodowy i wulkanizacja AutoDave Bydgoszcz, Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz, Polska
Telefon

Autor

P40

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Wyślij wiadomość