Informacje o ogłoszeniu

blood-pressure-monitor-1749577__480
0 Reviews
Popularne

Świetnie działająca poradnia kardiologiczna

Świetnie działająca poradnia kardiologiczna w ośrodku Sports Medic to miejsce, w jakim eksperci skupiają się nie tylko na leczeniu wrodzonych i nabytych wad serca, ale też na leczeniu naczyń krwionośnych. Z uwagi na to, że schorzenia układu krążenia stają się sporym problemem cywilizacyjnym, to do Sports Medic przychodzi coraz więcej chorych.

Kardiologia Wrocław zajmuje się też chorymi po zawałach, z tachykardią, rzadkoskurczem i migotaniem przedsionków. Pacjenci ośrodka są też pod kontrolą, gdy cierpią na chorobę wieńcową i nadciśnienie tętnicze. Poradnia będzie zajmować się często diagnozą takich schorzeń, a kolejno pacjenci są pod nadzorem wykwalifikowanych kardiologów. W miejscu tym realizowane są specjalistyczne badania w laboratorium oraz pogłębiona diagnoza.

Kompletna lista chorób leczonych w Sports Medic we wskazanej poradni obejmuje: wrodzone i nabyte wady serca, choroby serca, choroby układu krążenia, choroby osierdzia, niewydolność serca, arytmię, chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze, migotanie przedsionków, zapalenie mięśnia sercowego, osierdzia i wsierdzia, zespoły omdleniowe, kardiomiopatie, zaburzenia przewodnictwa oraz choroby układu krążenia związane z wiekiem. Każdy, kto szuka wykwalifikowanego kardiologa z Wrocławia, musi zgłosić się do zaprezentowanego ośrodka zdrowia.

Diagnostyka obejmuje: badania echokardiograficzne, badania EKG, próby wysiłkowe, holter rejestrowany przez całą dobę w celu wykrycia zaburzeń rytmu serca oraz holter całodobowe badanie ciśnienia tętniczego. Podwyższone wskazania do diagnostyki kardiologicznej dotyczą: pacjentów z ryzykiem pojawienia się chorób sercowo – naczyniowych, pacjentów z obciążeniem rodzinnym, pacjentów wysokiego ryzyka leczących się z powodu cukrzycy albo chorób miażdżycowych, osób wykonujących zawody podwyższonego ryzyka oraz sportowców. Mogą być również wykonane: inwazyjne procedury diagnostyczne – badania z zastosowaniem cewników, IVUS, pomiar ciśnienia wewnątrz tętnic wieńcowych oraz koronografia.

Dane kontaktowe

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość