Informacje o ogłoszeniu

LYKO
0 Reviews
Popularne

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od salonu ŁYKO

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od firmy ŁYKO to walor, z jakiego marka ta jest znana. Umiejętni jubilerzy to także doradcy, którzy w każdej sytuacji podpowiedzą, na co warto się zdecydować. Imponującej jakości biżuteria premium, o jakiej można dowiedzieć się pod adresem jubilerlyko.pl to idealna opcja dla kobiet pewnych siebie, którym zależy na tym, aby mieć do wybrania tylko to, co najlepsze. Jeśli w takim razie ktoś chce mieć albo chciałby podarować bliskiej osobie pierścionek, bransoletkę, naszyjnik albo kolczyki, to może umawiać się na spotkanie z ekspertami. Najczęściej dotyczy to biżuterii na specjalne okazje, obrączek oraz pierścionków zaręczynowych. Zamówienie będzie realizowane od projektu aż po gotowy produkt. Jubilerzy dowiedzą się, jakie są oczekiwania odnośnie biżuterii, a później robią główny szkic. Dobiorą materiał, typ kamieni oraz rozmiary.

Nawet wyjątkowo skomplikowane marzenia pod względem biżuterii nie będą stanowiły dla nich wyzwania. Jeśli akceptowany będzie pierwszy szkic rysunkowy, to wykonany będzie następnie projekt trójwymiarowy. Zastosowanie nowoczesnych technologii jest znaczące dla ŁYKO, gdyż jubilerzy wiedzą o tym, że biżuteria ma posłużyć klientkom przez długi czas. Na projekcie biżuteria zaprezentuje się wprost tak jak ma wyglądać. Po zaakceptowaniu projektu w pracowni ŁYKO zostaną wykonane określone produkty.

Na witrynie https://jubilerlyko.pl/bizuteria-na-zamowienie/ można sprawdzić katalog i nim się zainspirować. Można także od razu za pomocą formularza zgłosić się na wizytę. Opłaca się też sprawdzić firmowego bloga o biżuterii premium. Jubilerzy dokładnie poznają wymagania zamawiających, a później dobierają do ich stylu, gustu oraz charakteru kamienie szlachetne. Sprawdzą okazy z wielu krajów, aby maksymalnie spełniać oczekiwania klientów. W efekcie biżuteria wykonana jest perfekcyjnie i dodaje właścicielkom urody. ŁYKO kreuje trendy w rodzimym jubilerstwie.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Tadeusz Kościuszki 103/2u, Wrocław, Polska
Telefon

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość