Informacje o ogłoszeniu

car-2176957__480
0 Reviews
Popularne

Skup wozów – imponujące rozwiązanie dla każdego

Jako skup aut prowadzimy legalną aktywność gospodarczą, jaka opiera się na skupowaniu od prywatnych Klientów i firm samochodów oraz motocykli. Zasada jest niezwykle łatwa - Państwo przyprowadzają do nas auto, my je szacujemy i prezentowany propozycję natychmiastowego kupna. Finanse otrzymują Państwo od ręki. Całkowita transakcja jest oczywiście potwierdzona umową kupna-sprzedaży i stosownym rachunkiem wystawianym przez należącą do nas jednostkę.

To właśnie dzięki tak prędkiej sprzedaży mogą Państwo naprawić własny domowy budżet, zainwestować w oryginalne auto lub też pozyskać finanse na całkowicie inny cel. Dużo osób boryka się z kłopotem dotyczącym zmiany auta. Posiadamy oszczędności, jednak zawsze brakuje pewnej kwoty do kupna wymarzonego auta. Drugim kłopotem są opłaty - utrzymanie dwóch aut równolegle to znaczny wydatek. Brak miejsca w garażu to tylko wisienka na uciążliwym torcie, który motywuje do tego, by odwiedzić stworzony przez nas skup aut Wrocław. Wycenimy każde auto, zademonstrujemy propozycję i po jej zatwierdzeniu przygotujemy wszystkie formalności, wypłacając gotówkę. W ciągu paru godzin mogą Państwo zbyć własne auto i cieszyć się pozyskanymi pieniędzmi.

Samochody, maszyny i motory lub też inne pojazdy wliczające się w rozległe motoryzacyjne grono mogą Państwo sprzedawać prywatnie, na aukcjach ogłoszeniowych, giełdach samochodowych etc. Problem polega na tym, że wyszukiwanie kupców wymaga czasu, cierpliwości i niekiedy stalowych nerwów. Rynek stał się niezwykle konkurencyjny. Wstawienie auta do komisu to wydatki, podobnie, jak anons w gazecie, na portalach aukcyjnych lub też na giełdach samochodowych. Wystarczy jedynie przeliczyć stracony czas na giełdzie lub też kwotę wydaną na jednorazową reklamę w internecie, by dojść do wniosku, że wyszukiwanie kupców prywatnych się po prostu nie opłaci. Tutaj do akcji wkracza stworzony przez nas auto skup. W jeden dzień mogą Państwo zbyć pojazd, bez jakichkolwiek ogłoszeń, kosztów i wstawiania auta do komisu czy na giełdę samochodową. Prędko i do tego w rozsądnej cenie.

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość