Informacje o ogłoszeniu

business-3167295__480
0 Reviews
Popularne

Sklep www, w jakim można zakupić nowe oraz używane sprzęty do wykorzystania w gastronomii

Sklep www, w jakim można kupić nowe oraz używane sprzęty do wykorzystania w gastronomii, czyli Gastro Rental, cieszy się na rynku doskonałą opinią. Sprzęt używany sprawdzi się, gdy klient nie ma środków na to, by nabywać najnowszy sprzęt gastronomiczny. Można wybrać urządzenia na wynajem, dostępne w korzystnych cenach. Używany sprzęt gastronomiczny często używany był przez parę. Jest sprzedawany albo wypożyczany w idealnym stanie, co pozwala z niego błyskawicznie korzystać.

Udostępnione produkty dedykowane do gastronomii są po przeglądzie serwisowym. Można zaopatrzyć się w końcówki serii, ale też w urządzenia po wystawach. Dla licznych klientów znaczące jest to, że osprzętu nie trzeba kupować, ponieważ wynajmuje się go.

Zasady wynajmu garnek wysoki profi line ustalane są tak, by było to z korzyścią dla klienta. Właściciele restauracji, jacy chcą skorzystać ze dobrze działającego osprzętu, bez zbędnego przestoju w kuchni gastronomicznej wiele na tym mogą zyskać. Poza sprzętem można wynajmować inne elementy marki GASTROPOLERKI. To sprawne urządzenia do polerowania sztućców i kieliszków.

Konsumenci mogą w tym miejscu zakupić także piece. Przed podejmowaniem decyzji o kupnie lub o wynajmie mają okazję bezpłatnie sprawdzać skuteczne działanie pieców. Testy rezerwuje się wirtualnie. Z rozbudowanej oferty skorzystają w takim razie wszyscy przedstawiciele gastronomii. Znakiem rozpoznawczym firmy są piece konwekcyjne oraz konwekcyjno – parowe. Sprawdzają się one w: restauracjach, barach, oraz w stołówkach. Jednocześnie konsumenci mogą zaopatrzyć się w gadżety do pieców: podstawy pod piece i okapy wentylacyjne. Udostępniony jest sprzęt grzewczy: lampy do podgrzewania, kuchenki gazowe, podgrzewacze do parówek, kuchenki indukcyjne, tostery oraz witryny grzewcze. Klienci mogą zakupić też używane i najnowsze zmywarki gastronomiczne. W obiektach gastronomicznych używa się standardowo: przystawki do mięsa, nacinarki elektryczne, urządzenia do tarcia, miksery, sokowirówki, prasy do hamburgerów, roboty kuchenne albo przystawki do wyrobu hamburgerów.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Firmowa 12, 62-023 Robakowo, Polska
Telefon
Kod pocztowy
62-023

Autor

P40

Member since 9 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 9 miesięcy ago
View Profile

Wyślij wiadomość