Informacje o ogłoszeniu

popmp
0 Reviews
Popularne

Rzetelna naprawa oraz regeneracja pomp technicznych

Profesjonalna naprawa oraz regeneracja pomp technicznych to domena firmy Manflex Polska. Klienci mogą również spodziewać się rzetelnych porad dotyczących wyboru sprzęgieł magnetycznych. Za każdym razem świadczenia dostosowane są do oczekiwań klienta. Naprawa i regeneracja dotyczą takich maszyn jak na przykład naprawa i serwis pomp chemicznych i za każdym razem kończą się sukcesem. Specjaliści mają ogromne doświadczenie i używają nowoczesnego sprzętu, wobec czego nie mają problemów ze zleceniami. Zlecenia zrealizowane są dla mniejszych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Manflex wszystkie zlecenia zrealizuje w niedługim czasie, a wycena podawana jest indywidualnie. Żeby przesłać głowicę do serwisu wystarczy skontaktować się z działem serwisowym. Trzeba wskazać, jaki ma się rodzaj urządzenia a także o jaki typ usterki chodzi.

Pracownicy działu rzeczowo objaśniają, jak wszystko ma zostać naszykowane do wysyłki. Pompę lub głowicę trzeba zapakować w pojemnik, dzięki czemu elementy takie nie zniszczą się w trakcie przewozu. Trzeba także do nich dodać karty charakterystyki chemikaliów używanych w jednostce. Kiedy sprzęt zostanie dowieziony już do pracowników Manflex to w pierwszej kolejności będzie wyczyszczony. Dopiero później specjaliści ocenią jego stan. Wycena wraz z terminem naprawy są kolejno przesłane do zleceniodawcy, a gdy on wszystko zatwierdzi, zacznie się natychmiastowa realizacja. Na prośbę klientów wraz z naprawionym sprzętem mogą być przesłane niezbędne podzespoły. Katalog firmy obejmuje w tym zakresie produkty wywodzące się od renomowanych wytwórców.

Najczęściej naprawiane są chemiczne pompy dozujące Rexroth i Hydromatik. To one są albowiem poddawane sporym obciążeniom w trakcie tradycyjnej pracy. W czasie eksploatacji mogą się zniszczyć, na przykład pod wpływem negatywnych warunków pogodowych. Eksperci doskonale znają konstrukcję takich pomp oraz ich tryb funkcjonowania, dlatego nie mają kłopotu z tym, by przywracać ich maksymalną funkcjonalność.

Dane kontaktowe

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość