Informacje o ogłoszeniu

car-2176957__480
0 Reviews
Popularne

Reguły współpracy z S – Car

Zasady współpracy z S – Car są ustalone od samego początku. I dlatego właściciele pojazdów czują się bezpiecznie, gdy zdecydują się na kontakt dokładnie z tą marką oferującą auto skup Wałbrzych, bo marka ta zajmuje pozycję lidera. Firma wyspecjalizowana w skupie pojazdów eksploatowanych w całej Polsce może pochwalić się bardzo dobrymi rezultatami.

Dlatego może pojazdy od klientów odebrać w bardzo krótkim czasie. Samochody odkupowane są bez względu na stan techniczny oraz rok produkcji.

Każdy, kto chciałby szybko i za gotówkę sprzedać własny samochód, powinien skontaktować się z S – Car. Wycena ustalona jest szybko, sprawnie i na uczciwych zasadach z wykwalifikowanymi pracownikami. Specjaliści dokonujący wyceny samochodów zestawiają ofertę kierowcy do zbliżonych ofert w bazie minimum trzech serwisów ogłoszeniowych. Zaproponowana kwota odkupu obejmuje już koszt podatków i transportu samochodu z miejsca odbioru. Doliczana jest też od razu prowizja od transakcji. Po tym, jak firma odkupi auto, przeprowadza selekcję czy pojazd będzie wyznaczony do złomowania, na części czy do kolejnej sprzedaży. Klient za pojazd ma zawsze proponowaną wysoką możliwą cenę, adekwatną do kondycji technicznej odkupowanego pojazdu i potwierdzoną na serwisach moto.

Biuro obsługi klienta jest do dyspozycji interesantów. Firma S – Car ma dziesięć lat doświadczenia na rynku skupowania aut. Z tego względu cieszy się sporą rangą. Jako pośrednik w sprzedawaniu pojazdów w kraju nie ma sobie równych. Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyuandai, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peuegot, Porsche, Renault, Rover, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen - to zaledwie wybrane ze skupowanych modeli. Jeśli chodzi o przewóz aut ciężarowych to też nie ma z tym problemu, ponieważ lawety dopasowane są do różnego typu pojazdów.

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość