Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przejdź do treści

Informacje o ogłoszeniu

gear-2638181__480

Profesjonalna regeneracja wałów napędowych: AUTOCARDAN

Rzetelną regenerację elementów układu przeniesienia napędu proponuje marka AUTOCARDAN. Klienci, którzy do tej pory byli zdecydowani na skorzystanie z takich usług podkreślają, iż usługa wykonywana jest szybko a także na bazie najwyższych standardów. Usługa, którą jest serwis wałów napędowych oferowana jest dla pojazdów: terenowych, osobowych, dostawczych, TIR a także busów. W dodatku doświadczeni specjaliści realizują ją, reperując pompy hydrauliczne, a także pozostałe podzespoły w samochodach, a także urządzenia stosowane w przemyśle, urządzenia górnicze, a także sprzęty budowlane i używane w rolnictwie.

Przedsiębiorstwo działa na rynku od kilku lat, wobec czego współpraca opiera się na kontaktach z wytwórcami wysokiej jakości elementów. Z tego względu po wszystkich naprawach nie trzeba się bać, że wały napędowe szybko ulegną zniszczeniu lub zużyciu. Elementy zastępcze, do których wliczają się: krzyżaki, podpory, przeguby, flansze, wielokliny, złącza rurowe, złącza pośrednie, przeguby dwukrzyżakowe, gumowe przeguby, półosie do maszyn budowlanych, a także tuleje centrujące są przystosowane zawsze w pełni do konkretnego elementu. Dzięki temu, iż wały napędowe regeneracja przebiega przy zastosowaniu licznych rodzajów elementów, zleceniodawcy wiedzą, że podejmą świetną decyzję, ponieważ nie stracą czasu na wyszukiwanie firmy, w jakiej naprawiane byłyby dokładnie te wały, które oni mają.

Przy każdym ze zleceń ma miejsce także wyważanie wałów, żeby zapewniać jak najwyższą efektywność pracy a także zwiększoną trwałość poszczególnych elementów. Do czynności tego typu używana jest wyważarka MICRON, uchodząca za jedną z lepszych w branży. Jeżeli jest to niezbędne, to poza naprawą odbywa się też przeróbka wałów. W takiej sytuacji czynności są maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta a także poziomu wykorzystania tego typu podzespołu. Jest to czymś możliwym, ponieważ poszczególne obliczenia mają miejsce jednocześnie w każdej płaszczyźnie. Użyty jest także nowoczesny komputer, bardzo dobrze sprawdzający wibracje i ich źródło.

+Tekst Sponsorowany+

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Poznańska 243, 05-850 Ołtarzew, Polska
Telefon

Lokalizacja

Wyślij wiadomość