Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przejdź do treści

Informacje o ogłoszeniu

obrobka_metalu

Obróbka cnc Ostrowiec Świętokrzyski

Człowiek stosując swoją wrodzoną przenikliwość stara się coraz bardziej uprościć sobie codzienne życie. Temu celowi służą coraz bardziej zaawansowane techniki, które rozwijają w prędkim tempie, wprowadzając do naszego życia pomysły będące do niedawna w wyobraźni twórców filmów science-fiction. Nie ma dziedziny nauki, w jakiej nie zaszłyby diametralne zmiany, instrukcje fizyki chemii biologii lub medycyny powinny być odnawiane dokładnie co miesiąc nadążając za postępem.

Bystre roboty papugujące człowieka, hodowla ludzkich tkanek oraz narządów, myślące auta, mieszczące się w dłoni wydajne komputery - smartfony, superszybkie samoloty lub wyjazdy kosmiczne i plany zasiedlania innych planet układu słonecznego - to wszystko owoce potęgi intelektu ludzkiego i wiedzy zbieranej bezustannie od stuleci. Jest również wiele bardziej praktycznych pomocy, jak obróbka cnc ostrowiec świętokrzyski.

Ludzkość dotarła do momentu, w jakim nie tylko poprawia swoje własne dzieła, jednak też ingeruje we własną naturę - wydłużając długość życia i naprawiając własne ciała ludzkiego. Duża grupa majętnych ludzi bądź ochotników korzysta już w tym momencie z protez narządów (sztuczne serca) lub kończyn zespolonych perfekcyjnie z organizmem, odbierające bodźce (ciepło, zimno, dotyk). Pytanie nadstawia się samo, czy postęp, do którego dążymy, nie stanie się dla nas zagrożeniem oraz zalążkiem końca gatunku ludzkiego jako takiego.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Nisko, Polska

Autor

P40

Member since 3 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 3 lata ago
View Profile

Wyślij wiadomość