Informacje o ogłoszeniu

business-1839191__480
0 Reviews
Popularne

Niepowtarzalna pomoc przy uzyskaniu wiz

Założyciele Serwisu Konsularnego własne umiejętności zdobywali w renomowanym i najbardziej liczącym się przedsiębiorstwie wizowym w Europie, które znajduje się w stolicy Anglii. Właśnie w tym miejscu wpadli na pomysł otworzenia własnej działalności. Ten urzeczywistnili w roku 2006, otwierając pierwszą filię Serwisu w Warszawie. Ogromna kompetencja, zaangażowanie i profesjonalizm pozwoliły na otworzenie kolejnych filii na Pomorzu, Krakowie oraz Poznaniu oraz zatrudnienia współpracowników w stolicy Niemiec i stolicy Anglii, co wzniosło Serwis Konsularny do rangi jednej z najbardziej liczących się firm tego typu w naszym kraju. Warto również wspomnieć, że Serwis Konsularny to drugi po MSZ punkt informacji konsularnej w Polsce.

Podstawowym zadaniem, które chciałby wykonywać Serwis Konsularny jest pośredniczenie w staraniu się o wizy zagraniczne, także do krajów, których konsulaty nie znajdują się na terenie Polski. Otrzymamy tutaj wsparcie przy ubieganiu się między innymi o:

1. wizy wydawane dla celów tranzytu przez dany obszar,

2. wizy wydawane, aby dokonać odwiedzin osób prywatnych, rodziny lub znajomych,

3. wizy dla zawodowych kierowców,

4. wizy niezbędne w pracy dziennikarza międzynarodowego,

5. wizy pracownicze,

6. wizy wydawane dla celów spotkań biznesowych i targów,

7. wizy rodzinne.

Serwis pomaga przy podejmowaniu starań o wizy w pełnym zakresie oraz usługi konsultacyjne – w przypadku, kiedy osoba zainteresowana nie jest w stanie precyzyjnie określić własnych potrzeb. Pomagamy głównie w organizacją wiz do państw takich jak: Białoruś, USA, Rosja, Arabia Saudyjska, Chiny, Wietnam, Azerbejdżan, Kazachstan, Indie, Australia, Mongolia, Angola, Kanada.

Dodatkowo Serwis zajmuje się:

1. zalegalizowanie dokumentacji,

2. tłumaczeniami,

3. wsparciem w wyrabianiu zaświadczeń o niekaralności,

4. pomocą przy uzyskiwaniu pozwoleń na pracę,

5. legalizacją pobytu cudzoziemców na terenie Polski,

6. pośrednictwem przy wydawaniu zgody na drugi paszport.

Zakres obowiązków osób zatrudnionych w Serwisie jest niezwykle szeroki. Było to przyczyną, dla której wdrożono pracę zespołową. Zespoły zajmują się odrębnymi projektami, ale też udzielają sobie wzajemnego wsparcia, aby móc w sposób kompleksowy sprostać zadaniom stawianym im przez klientów.

Współpraca zawsze rozpoczyna się od określenia oczekiwań naszych klientów. Następne zadanie to kompletowanie niezbędnych do uzyskania wizy dokumentów. Niezwłocznie po otrzymaniu pełnej teczki z dokumentami zasiadamy do jej sprawdzenia i tworzymy zlecenie w Systemie Zamówień Wizowych. Następnie papiery składane są w urzędzie lub placówce konsularnej. Serwis Konsularny utworzył swoją zakładkę, gdzie można być na bieżąco ze statusem realizacji własnych zleceń.

Więcej informacji na http://www.serwiskonsularny.pl/

Autor

P40

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Wyślij wiadomość