Informacje o ogłoszeniu

woman-169286__480
0 Reviews
Popularne

Hurtownia, w której można uposażyć swój salon fryzjerski w całości

Fryzoutlet.pl to hurtownia, w której można uposażyć swój salon fryzjerski w całości. Wpływa na to chociażby nieskomplikowana budowa sklepu. Z tego powodu, kupujący do jakich zaliczają się w głównej mierze salony fryzjerskie oraz fryzjerki mające własną firmę, ochoczo tutaj się zaopatrują. To, że zaprezentowana hurtownia fryzjerska ma produkty rozdzielone w kategoriach jest znaczące. Nie ma potrzeby zbyt długo poszukiwać potrzebnych produktów.

Można także obeznać się z charakterystyką preparatów, co ułatwi wybór. A kiedy kupujący ma pytania, to może poradzić się pracowników. Fryzoutlet.pl to ceniony w Internecie sklep fryzjerski www, w którym można zakupić wyspecjalizowane kosmetyki do włosów. Imponujący asortyment podzielony jest na działy: koloryzacja, trwała i prostowanie keratynowe, pielęgnacja, stylizacja, dezynfekcja, akcesoria fryzjerskie. Dużym ułatwieniem jest to, że wyszukiwanie produktów można robić po nazwie producenta. Salony fryzjerskie oraz fryzjerki, które się w tej hurtowni zaopatrują są usatysfakcjonowane z transakcji. Aczkolwiek, mają możliwość tutaj też kupować klientki prywatne.

O ile komukolwiek nie jest obojętna kondycja włosów, to powinien założyć w takim miejscu konto. Będzie mieć dostęp do wszystkich towarów. Można w sklepie zakupić specyfiki zarówno do włosów zdrowych, jak i takich osłabionych. Sporą popularnością cieszy się podkategoria koloryzacja. W niej dostępne są: farby do włosów, utleniacze, rozjaśniacze, olejki i dodatki do farby, odsiwiacze, maski koloryzujące oraz zmywacze do farby. W dziale trwała i prostowanie keratynowe znajdują się bezpieczne, certyfikowane kosmetyki. W dziale pielęgnacja można wyszukać: szampony, odżywki, maski, olejki, ampułki, odżywki w sprayu oraz kuracje. Dodatkowo, klientki, które chciałyby zaopatrzyć się w produkty do pielęgnacji włosów wyszukają w sklepie w osobnej kategorii: lakiery, pianki, nabłyszczacze, spraye i lotiony, kremy i fluidy, pasty i gumy, żele oraz pudry zwiększające objętość włosów.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8/7, 15-888 Białystok, Polska
Telefon
Kod pocztowy
15-888

Autor

P40

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Wyślij wiadomość