Informacje o ogłoszeniu

298_PIX8684
0 Reviews
Popularne

Firma, która przygotuje wesele na imponującym poziomie

Fokus Group to firma, która przygotuje wesele na imponującym poziomie. W kategorii DJ NA WESELE ŚLĄSK oraz innych, związanych z branżą uzyskała sporo wyróżnień. Są one zapewnieniem dla klientów, że wesele będzie zgodne z ich wizją, klasyczne i przystosowane do obowiązujących standardów. Co istotne, nie będzie mowy o kiczu. Wszyscy pracownicy Fokus Group są artystami, idealnie przygotowanymi do zrealizowania swoich zobowiązań.

Wyróżnia ich wysoka kultura osobista, elastyczność co do tego, co ma miejsce na sali weselnej oraz kreatywne podejście. Z tego powodu wszyscy goście, a zwłaszcza Para Młoda będą czuć się komfortowo. O każdy szczegół na określonej uroczystości zatroszczą się eksperci, którzy ze względu na wykazywane umiejętności będą radzić sobie ze wszystkim nad wyraz dobrze. Będą dysponować nie tylko doświadczeniem i talentem, lecz też profesjonalnym osprzętem. Oprawa każdej uroczystości będzie wobec tego bardzo dobra. Poza atrakcjami takimi jak fotobudka, bądź pokazy pirotechników, można spodziewać się też, że specjaliści od designu przygotują salę w odniesieniu do tematu przewodniego uroczystości.

Marka Fokus Group nawiązała współpracę ze zdolnymi piosenkarzami, zwycięzcami znanych programów muzycznych. Ich wystąpienia uświetnią profesjonalni didżeje. Perfekcyjna otoczka muzyczna wesela zachwyci uczestników wesela i znacząco podkreśla renomę konkretnej uroczystości. Młoda Para ma wpływ na to, jaka będzie puszczana muzyka, a w dodatku wystosowane zostaną przez artystów piosenki świetnie sprawdzające się na weselu. Występy muzyczne będą bogatsze o subtelną przemowę, budującą specjalny klimat wesela. Celem wyznaczenia wszystkich szczegółów, trzeba skontaktować się z pracownikami Fokus Group. To, że kompletną otoczkę można zlecić jednej marce jest pozytywne dla Przyszłych Małżonków. Mają świadomość, że wszystko będzie przygotowane w harmonii. Atrakcje dodatkowe, jakie można zamówić to: fotobudka, taniec w chmurach, pirotechnika, napis LOVE, pokaz barmański, występ iluzjonisty, pokaz tańca w powietrzu, dekoracje światłem, pokaz akrobacji ikaryjskich oraz stylowe dekoracje ślubne.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
gen. Wilhelma Orlik-Rückemanna 55/10, 42-202 Częstochowa, Polska
Telefon
Kod pocztowy
42-202

Autor

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 1 rok ago
View Profile

Wyślij wiadomość