Przejdź do treści

Informacje o ogłoszeniu

computer-3368242__480
Popularne

Działająca bez zarzutu hurtownia ze sprzętem hydraulicznym

PROTERM to prosperująca bez zarzutu hurtownia hydrauliczna. Wszystkie wyroby można zobaczyć pod adresem https://proterm.sklep.pl/ i przekonać się, że jest to wszechstronnie wyposażony sklep. Przeglądając sklep dla instalatorów można błyskawicznie dostrzec, że znajdują się tutaj produkty wysokiej jakości. Są one rozdzielone w kategorie, co ułatwi zrobienie zakupów.

Działy te to: armatura wodna i gazowa, brodziki i odpływy prysznicowe, ceramika sanitarna, ciepłownictwo, DANFOSS – zawory i głowice termostatyczne, farby, piany i silikony, GEBERIT, GEBO, glikole i inhibitory korozji, GRAF – wykorzystanie wody deszczowej, izolacje, kabiny prysznicowe KERMI, KERMI, łańcuchy uszczelniające INTEGRA, naczynia przeponowe REFLEX, pasty, środki poślizgowe i uszczelniacze, PEX system, sterowniki EUROSTER, SYLAX URANIE, UPONOR, VIESSMAN, ZETKAMA oraz wyroby i komplety w niższej cenie.

Sprzedaż proponowana jest dla klientów prywatnych, jacy będą chcieli zrobić zakupy celem przeprowadzenia niewielkich prac remontowych oraz dla hydraulików, którzy ze sprzętu korzystają w codziennej pracy. Ta druga grupa robi w tym miejscu zakupy systematycznie. W punkcie sprzedaży można znaleźć wszystko, co jest konieczne do budowy lub naprawy znajdujących się w domu instalacji. Domeną firmy są wyroby preizolowane, stosowane w miejskich sieciach ciepłowniczych. Są one także podzielone na kategorie: kolana preizolowane, mufy termokurczliwe, pianki PUR, rury preizolowane, zakończenia rurociągu i izolacji, a także zawory preizolowane. Poza sprzedażą firma zajmuje się też wykonywaniem instalacji różnego rodzaju.

Niezależnie od tego, jakie zamówienie jest realizowane, można mieć pewność, że wszystko będzie przebiegać bez przeszkód. W punkcie sprzedaży można znaleźć jedynie firmowe wyroby, jakich wartość użytkowa jest nie do podważenia w czasie standardowej eksploatacji. Kupujący wyjątkowo zachwalają to, że zamówienia zrealizowane są bezzwłocznie.

Dane kontaktowe

Autor

P40

Member since 2 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 2 lata ago
View Profile

Wyślij wiadomość