Informacje o ogłoszeniu

Colibra
0 Reviews
Popularne

Colibra – bransoletki sklep online

Colibra to ceniony, polski zakład biżuterii modowej. Proponuje biżuterię sztuczną wysokiej klasy. Polski wytwórca projektuje biżuterię dla kobiet mających spore wymagania, które preferują wykwintny design. Poza wysoką jakością bransoletki sklep online wyróżnia także to, że są przyjazne dla skóry. Konsumentki wyjątkowo to cenią, gdyż nawet o ile mają uczulenia mogą sobie pozwalać na kupno wysokiej jakości biżuterii. Lider w branży zabiega o to, by biżuteria była oryginalna. Wyjątkowe wyroby są znane nie tylko w kraju, ale także zagranicą.

Subtelna kolekcja zainspirowana jest światowymi trendami, pokazami mody, targami jubilerskimi oraz historią sztuki. Katalog punktu sprzedaży obejmuje: kolczyki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki, bransoletki, celebrytki, klipsy, kolie oraz perły. Wszystkie produkty są bardzo kobiece. Można je założyć na wyjątkowe okazje, jak i każdego dnia. Modna biżuteria handmade jest doceniana za to, że dostaje się gwarancję, iż nikt inny nie ma drugiego podobnego modelu. O tym, że są to wyroby ekskluzywne świadczy wykonanie z najwyższej jakości tworzyw: 24 – karatowego złota, srebra, kryształów Swarovskiego oraz rutenu. Na niebanalność biżuterii składają się również: austriacka galwanotechnika, technika elektroforezy, bardzo dobre wykończenia. Z tego powodu podane produkty poza jubilerskimi nie bez powodu są uważane także jako artystyczne.

Trendy biżuteria PREMIUM obejmuje dodatkowo bransoletki dla panów oraz kolczyki dla dziewczynek. Biżuterię firmy Colibra można kupić dla siebie lub komuś w prezencie. Dostępne modele są opisane na stronie punktu sprzedaży oraz dołączone są do nich fotografie. To pozwoli podejmować słuszny wybór. Jeżeli zaś ktoś miałby jeszcze jakieś pytania, to może korzystać z podpowiedzi sprzedawców. Krajowa marka oferująca biżuterię określa wyznaczniki w sprzedaży, dbając o to, żeby sklep online funkcjonował perfekcyjnie. W dodatku jeżeli ktoś chciałby poszerzać swoją wiedzę na temat jubilerstwa, wyrobów handmade oraz pozostałych wyrobów, może zajrzeć do bloga tematycznego.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Pruszków, Polska

Autor

P40

Member since 9 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 9 miesięcy ago
View Profile

Wyślij wiadomość