Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przejdź do treści

Informacje o ogłoszeniu

slowinski-national-park-862262__480

Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla pensjonatów znajdujących się na terenie Trójmiasta

Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla pensjonatów znajdujących się na terenie Trójmiasta może sprawdzić się doskonale. I trzeba przyznać, że de facto sporo urlopowiczów jest zainteresowanych takim rozwiązaniem. Coraz więcej osób ceni kameralne warunki. Warto będzie wypoczywać w mniej tłocznych miejscach. Mało tego, mechelinki pokoje zlokalizowane są w pobliżu Gdyni i Rewy, jak i plaż, a więc nie trzeba sobie odmówić jakichkolwiek atrakcji, a po parogodzinnym zwiedzaniu i przeróżnych urlopowych aktywnościach wypoczywać w przytulnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Piętrowy apartament robi bardzo dobre wrażenie. Na parterze znajduje się: duży salon z kuchnią, mała łazienka oraz przytulna sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Na dachu budynku znajduje się z kolei taras. Umożliwi on przyjemny wypoczynek, można się także na nim opalić, bez potrzeby przebywania na stłoczonej plaży.

W mieszkaniu bardzo dobrze będą czuły się zarówno pary, rodziny, jak i grupki przyjaciół. Zapewnione jest, że jeśli ktokolwiek wybiera się nad Morze Bałtyckie i zamelduje właśnie tutaj, to będzie czuć się wspaniale. Zakwaterowanie da się zarezerwować internetowo, co jest bardzo wygodne. I chociaż Mechelinki to niewielka miejscowość, to znajduje się tu kilka wartych uwagi obiektów oraz miejsc, na czele z Aleją Zasłużonych Ludzi Morza. Opłaca się także skierować się do Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, gdzie znajduje się wiele ciekawych odmian roślin, w tym mikołajków nadmorskich. Można także zauważyć nieczęsto występujące gatunki zwierząt. Spis udostępnionych atrakcji i obiektów wartych zobaczenia dostępny jest na stronie apartamentów. W dodatku, można pytać o informacje właścicieli obiektu. Gustownie zaaranżowane mieszkanie pozwoli gościom poczuć się wykwintnie o każdej porze roku. Apartament w Mechelinku to faktycznie dobra alternatywa dla pensjonatów.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
ul. Regatowa 10B/2 81-198 Mechelinki, Polska
Telefon
Kod pocztowy
81-198

Autor

P40

Member since 2 lata ago
View Profile

Kontakt ze sprzedawcą

Lokalizacja

Sprzedawca

P40

Member since 2 lata ago
View Profile

Wyślij wiadomość