Wiwat Babcie, wiwat Dziadkowie!

Tymi słowami rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w naszym przedszkolu.

Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, by umilić swoim Dziadkom ich święto. Dziadkowie uczestniczyli  również we wspólnych zabawach. Wyrazem  wdzięczności były drobne upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci.  Uroczystość zakończono wspólnym poczęstunkiem przy stole i tortem z fajerwerkami;)  Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

Zdjęcie użytkownika Przedszkole ,,Pod Sosnami" dla Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami.

Fotorelacja:  Dzień Babci, Dzień Dziadka